Εν Δελφοίς Έψιλον! ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΕΛ!

ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΙ ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 3 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: LIGHTWORKERS VS DARKWORKERS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 12, 2009 4:59 am 
Χωρίς σύνδεση
Διακριθέν μέλος
Διακριθέν μέλος
Άβαταρ μέλους

Και που λετε επεσα πανω σε εναν darkworker. Δυστυχως ειναι πρωην μαθητης μου και βλεπω να εξελισσεται ολο και πιο ασχημα η κατασταση του. Ειχε ερθει σπιτι μου να ζητησει το λαπτοπ για να παιξει στο φροντιστηριο και την πρωτη μερα ελειπα. Του ανοιξε λοιπον η μητερα μου. Εχει βαλει λοιπον στο αυτι ενα σκουλαρικι με τον σταυρο αναποδα. Η μητερα μου δεν το προσεξε οτι ηταν αναποδα και του λεει 'Α! φορας σταυρο- σκουλαρικι?' 'Ναι αλλα ειναι αναποδα' της απαντησε και αρχισε να της εξηγει μια θεωρια περι σκοτους σατανα και το πως θα επικρατησει στην γη. Φρικαρε η μανα μου και σχεδον τον πεταξε εξω. Μαλιστα του ειπε οτι θα του ριξει αγιασμο και ταραχτηκε ο μικρος.

Οταν γυρισα μου τα ειπε ολα η μητερα μου και ειχε θορυβηθει. Την αλλη μερα μας ξαναρθε ζητωντας επιμονα το λαπτοπ μου το οποιο φυσικα δεν του εδωσα. Ξαναρχισε τις θεωριες λεγοντας οτι θα βαλει τα δυνατα του και θα προσεγγισει τα παιδια του δημοτικου ωστε να υπηρετησουν οπως ειπε ολα τα παιδια της περιοχης τον σατανα. Γυρναει μαλιστα και μας δειχνει μια φωτογραφια στο κινητο του μαζι με καποιον φιλο του νυχτα στο νεκροταφειο να εχουν ξαπλωσει πανω σε ταφο.

Α! ξεχασα να σας πω πω ειχε πει στην μητερα μου οτι τα χει κανει ολα τα θανασιμα αμαρτηματα και κεινη του ειπε ' γιατι εχεις σκοτωσει κιολας?' ξερετε τι απαντησε? 'Προς το παρον μονο γατα αλλα θα γινει και αυτο καποτε'. Αυτος και η ομαδα του λεει εχου σημαδεψει οσους δεν συμπαθουν με το σημαδι του σατανα. Δεν φοβηθηκα οπως η μητερα μου. Εξοργιστηκα. Το ειπα να μην κανει ονειρα καθως το φως θα υπερισχυσει. Γελασε μενα γελιο πραγματικα σατανικο. Για παιδι 17 χρονων δεν ειναι λογικα ολα αυτα.

Σκεφτομαι να παω να μιλησω στον παππα της ενοριας μου. Θα μου πειτε τι θα κανει? Δεν ξερω κατι οτιδηποτε..... εχετε καμια ιδεα????? Σημερα ξαναρθε σπιτι μου αλλα ειχα κλειδωσει την πορτα χτυπησε χτυπησε δεν ανοιξα ουτε τον θελω να ρχεται. Περασε ολα τα χαρτια και θελει να συνεχισει απο την νεα χρονια. Επειδη ειναι καλος μαθητης εχει ξεγελασει την μανα του οτι ειναι αγγελουδι και επαινει τον εαυτο του για τις τελειες οπως λεει υποκριτικες του ικανοτητες μιας και εχει καταφερει να ξεγελασει ακομα και την ιδια του την μανα. Λεει πως ετσι θα κανει με ολους τους ανθρωπους για να τον εμπιστευονται και να τους την φερνει.

Εχουμε κονταροχτυπηθει πολλες φορες αλλα δεν τον μπορω πλεον. Καθε φορα ερχεται να μου λεει αυτα τα πραγματα και να με ταραζει. Ξερετε ποιο ειναι το φρικαλεο της υποθεσης? Το φροντιστηριο ειναι κατω απο το σπιτι μου και με περιμενει. Αν δεν του δωσω τον υπολογιστη αρχιζει τα δικα του οτι μπορει να κανει κακο με την σκεψη στους αλλους κτλ κτλ Τον φοβαμαι μα δεν το δειχνω καθολου. Εδω φοβιζει ενηλικες πολυ μεγαλυτερους απο μενα.

Περιμενω τις αποψεις σας πως να το χειριστω..... Αν του ριξω αγιασμο την επομενη φορα λετε να καει να ησυχασω? Α! επισης ο ιδιος ανεφερε την λεξη darkworkers και οτι ανηκει σαυτους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 12, 2009 3:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διακριθέν μέλος
Διακριθέν μέλος
Άβαταρ μέλους

Παει το παιδι ειναι αρρωστο. Ηρθε σημερα σπιτι και μου χτυπαγε την πορτα επι μια ωρα. Μεχρι ν' ανοιξω. Ημουν απιστευτα εκνευρισμενη αλλα συγκρατηθηκα. Του ειπα οτι του χρονου θα πρεπει να βρει αλλο φροντιστηριο γιατι δεν εχω ωρες και αυτος εκει επεμενε να του δωσω το λαπτοπ. Μ' ακουσε καθολου αραγε? Σηκωθηκα και εφυγα.

Μου 'ρθε να του πω 'καλο ταξιδι στην κολαση που διαλεξες'. Ακομα απορω πως κρατηθηκα. Ουφ ελπιζω να τελειωσει εδω γιατι πλεον τον θεωρω αρρωστο. :dontknow: Και οι εποχες που το παιζα σωτηρας για ατομα αναλογων περιπτωσεων εχουν τελειωσει. Εφιαλτης! Δεν εχετε ιδεα για τι μιλαω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 14, 2009 11:50 am 
Χωρίς σύνδεση
Διακριθέν μέλος
Διακριθέν μέλος
Άβαταρ μέλους

Μ' αυτο το παιδι περασα απ' ολες τις φασεις το λυπηθηκα με φοβισε με κουρασε με εξοργισε. Ηδη τον εδιωξα απο το φροντιστηριο. Λαθος μου να παλευω πριν λιγα χρονια να του αλλαξω μυαλα. Δεν αλλαζουν ειπαμε. Και μεις εχουμε καλυτερα να κανουμε απο το να ασχολιομαστε με κεινους και αν μπορουμε να τους σωσουμε η οχι.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 3 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: