Εν Δελφοίς Έψιλον! ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΕΛ!

ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΙ ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 14 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΟΙ ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΤΥΠΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 25, 2008 6:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

ΟΙ ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΤΥΠΟΙ

Είναι οι ψυχές που έχουν έρθει στη γη για εκτελέσουν μία συγκεκριμένη αποστολή. Η πραγματική τους πατρίδα είναι ένα μακρινό «κάπου αλλού» στο Σύμπαν... Η πλειοψηφία αυτών των ψυχών ασχολούνται με τη βοήθεια προς το συνάνθρωπο (είναι ψυχολόγοι, κοινωνικοί λειτουργοί, γιατροί, Αστρολόγοι, δάσκαλοι, δημοσιογράφοι, πολιτικοί κ.α.). Υπάρχει ένας «εσωτερικός» μηχανισμός που τους αφυπνίζει για να προετοιμάσουν τον πλανήτη για τη Νέα Εποχή, την εποχή του Υδροχόου. Διαθέτουν μία χαρισματική προσωπικότητα είναι διαισθητικοί και βλέπουν μπροστά από την εποχή τους.

Το βασικό πορτραίτο του Ουράνιου τύπου συμπεριλαμβάνει τα εξής χαρακτηριστικά:

- Μαγνητικό βλέμμα
- Χαρισματική προσωπικότητα
- Θερμοκρασία σώματος χαμηλότερη της κανονικής
- Ασυνήθιστος τύπος αίματος ή ακόμα και συνδυασμός ομάδας αίματος
- Μεταβατικός σπόνδυλος, επιπλέον σπόνδυλος ή ψευτοσπόνδυλος, επιπλέον ή ανώμαλη πλευρά
- Υπερευαισθησία στον ηλεκτρισμό, στα ηλεκτρομαγνητικά πεδία κ.λ.π.
- Πίεση αίματος χαμηλότερη της κανονικής
- Αρκούνται σε λίγο ύπνο και αποδίδουν περισσότερο τις νυχτερινές ώρες
- Υπήρξαν μη αναμενόμενα από τους γονείς τους παιδιά
- Αν και γενικά, εκφράζουν την αγάπη τους για τους γονείς τους, αισθάνονται ότι η μητέρα και ο πατέρας τους δεν είναι οι πραγματικοί τους γονείς
- Αισθάνονται ότι οι πραγματικοί τους πρόγονοι ήρθαν από έναν άλλο κόσμο, από μία άλλη διάσταση, από ένα άλλο επίπεδο συνειδητότητας και νοσταλγούν την αληθινή τους πατρίδα, εκεί «πέρα από τ' άστρα»
- Έχουν ένα συναίσθημα «επείγοντος», μία έλλειψη χρόνου για την εκπλήρωση σπουδαίων σκοπών και μίας ειδικής αποστολής
- Έχουν την αίσθηση ενός βόμβου ή μηχανικού ήχου υψηλής συχνότητας στα αυτιά τους πριν ή κατά τη διάρκεια κάποιου ψυχικού γεγονότος ή προειδοποίησης κινδύνου
- Αόρατοι σύντροφοι κατά την παιδική τους ηλικία, που τους πρόσφεραν καθοδήγηση, πληροφορίες ή συμπαράσταση και διατήρησή τους στη συνέχεια, σαν οδηγούς, προστάτες κ.λ.π.
- Είχαν ένα σοβαρό ατύχημα, ασθένεια ή τραυματική εμπειρία γύρω στα 11 ή 12 που τους ενθάρρυνε να στραφούν «προς τα μέσα»
- Φαίνεται να έχουν ασυνήθιστες ικανότητες που θεωρούνται παραφυσικές από την οικογένειά τους και τους συνομήλικούς τους. Επίσης, φαίνεται να έχουν ασυνήθιστες ικανότητες σε τομείς όπως οι τέχνες, τα μαθηματικά, η μουσική, το δράμα, οι φυσικές επιστήμες ή η θεραπεία
- Βρίσκουν ότι τα μικρά παιδιά και τα ζώα, έλκονται από αυτούς
- Ίσως έχουν μυστικιστικές διασταυρώσεις στις παλάμες τους
- Αισθάνονται ασυνήθιστη έλξη για τα κρύσταλλα και ορισμένα είδη πέτρας
- Έχουν συχνά όνειρα πτήσεων, στα οποία κινούνται ελεύθερα στον αέρα

Από την προσωπική μου έρευνα έχω καταλήξει στα εξής για τα άτομα αυτά:

- Ηγέτες - στρατηγοί (είναι τα άτομα εκείνα που θα οργανώσουν το σχέδιο δράσης για τη σωτηρία της γης, μέσα από τη φωτισμένη καθοδήγηση των πνευματικών τους Οδηγών - Ουράνιων Σοφών και θα την οδηγήσουν στην αναγέννησή της).

- Εργάτες φωτός (είναι τα άτομα εκείνα που θα επιτελέσουν σημαντικά στο σχεδιασμό αυτό, μέσα από τη βοήθεια προς το κοινωνικό σύνολο και τις ανθρωπιστικές δραστηριότητες).

- Συμπαντικοί στρατιώτες - βοηθοί (είναι τα άτομα εκείνα που θα απαρτίσουν τις ομάδες δράσης, θα συντονίζουν και θα ελέγχουν τις καταστάσεις).

- Συμπαντικοί κλητήρες (είναι τα άτομα εκείνα που θα μεταφέρουν πληροφορίες, οι γραμματείς των ομάδων δράσης).

Οι ψυχές αυτές έχουν κατέβει στη γη για ένα και μοναδικό σκοπό, τη σωτηρία της ανθρωπότητας. Όλες, ανεξαιρέτως, είναι σημαντικές γιατί έχουν διαλέξει μία δύσκολη πορεία και ζωή, μια και νιώθουν ξένες σε τούτον εδώ τον τόπο....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DXwaoPXv5gM[/youtube]

Είμαστε όλοι εδώ και τίποτα δεν μας σκιάζει.. Με όπλο την Αγάπη μας η ώρα πλησιάζει!
Είμαστε όλοι εδώ, Ουράνιοι απεσταλμένοι... Το δίκιο για να φέρουμε σε όλη την Οικουμένη!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 27, 2008 2:52 am 
Χωρίς σύνδεση
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Άβαταρ μέλους

Εντυπωσιακή αναφορά!

Θα πρότεινα ο καθένας από εμάς να αξιολογήσει στον εαυτό του αυτά τα χαρακτηριστικά!

Πιστεύω ότι τ’ αποτελέσματα θα είναι άκρως... ενδιαφέροντα!!!!

Τι λέτε;;;;

Το ξεκινάμε;;;;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 2:07 am 
Χωρίς σύνδεση
Συντονιστής
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Παιδί από τ' αστέρια έγραψε:
Εντυπωσιακή αναφορά!

Θα πρότεινα ο καθένας από εμάς να αξιολογήσει στον εαυτό του αυτά τα χαρακτηριστικά!

Πιστεύω ότι τ' αποτελέσματα θα είναι άκρως... ενδιαφέροντα!!!!

Τι λέτε;;;;

Το ξεκινάμε;;;;;;

Ωραία η ιδέα σου Παιδί από τ' αστέρια, μη ξεχάσεις να γράψεις και τη δική σου αξιολόγηση!

Έχουμε, λοιπόν και λέμε:

- Μαγνητικό βλέμμα
Το καμάρι μου!
Έτσι... μου λένε!
Πολλές φορές, γι' αυτό και αγαπώ το καλοκαίρι
Και ναι και όχι... πάντως, μπορώ να δώσω αίμα σε όλους!
- Μεταβατικός σπόνδυλος, επιπλέον σπόνδυλος ή ψευτοσπόνδυλος, επιπλέον ή ανώμαλη πλευρά
Δεν το γνωρίζω... αλλά κάτι δεν πάει καλά και εκεί!
Ναι, συνέχεια με τινάζει το ρεύμα!
100%! Είχα πάντα ορθοστατική υπόταση!
Κλασικά!
Αυτό... να λέγεται!
- Αν και γενικά, εκφράζουν την αγάπη τους για τους γονείς τους, αισθάνονται ότι η μητέρα και ο πατέρας τους δεν είναι οι πραγματικοί τους γονείς
Πολύ σωστό!
- Αισθάνοντάι ότι οι πραγματικοί τους πρόγονοι ήρθαν από έναν άλλο κόσμο, από μία άλλη διάσταση, από ένα άλλο επίπεδο συνειδητότητας και νοσταλγούν την αληθινή τους πατρίδα, εκεί «πέρα από τ' άστρα»
Αυτό το ένιωθα από μικρό παιδί!
- Έχουν ένα συναίσθημα «επείγοντος», μία έλλειψη χρόνου για την εκπλήρωση σπουδαίων σκοπών και μίας ειδικής αποστολής
Και αυτό... το ίδιο!
- Έχουν την αίσθηση ενός βόμβου ή μηχανικού ήχου υψηλής συχνότητας στα αυτιά τους πριν ή κατά τη διάρκεια κάποιου ψυχικού γεγονότος ή προειδοποίησης κινδύνου
Το ιδίωμά μου όταν αναμένω... γεγονότα!
- Αόρατοι σύντροφοι κατά την παιδική τους ηλικία, που τους πρόσφεραν καθοδήγηση, πληροφορίες ή συμπαράσταση και διατήρησή τους στη συνέχεια, σαν οδηγούς, προστάτες κ.λ.π.
Σωστό, ειδικά σαν παιδί ένιωθα το φύλακα Άγγελό μου!
- Είχαν ένα σοβαρό ατύχημα, ασθένεια ή τραυματική εμπειρία γύρω στα 11 ή 12 που τους ενθάρρυνε να στραφούν «προς τα μέσα»
Ναι, στα 12 μου χρόνια (πρόβλημα υγείας)!
- Φαίνεται να έχουν ασυνήθιστες ικανότητες που θεωρούνται παραφυσικές από την οικογένειά τους και τους συνομήλικούς τους. Επίσης, φαίνεται να έχουν ασυνήθιστες ικανότητες σε τομείς όπως οι τέχνες, τα μαθηματικά, η μουσική, το δράμα, οι φυσικές επιστήμες ή η θεραπεία
Έτσι είναι... ακριβώς!
Σωστό... ειδικά τα ζώα!
Ναι και στις δύο!
Ναι, ιδιαίτερα για τα κρύσταλλα!
Ναι... και πολλές φορές προσγειώνομαι απότομα και ξυπνάω!

Τι λέτε;;;; Μάλλον κάτι γίνεται με μένα!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 11, 2008 12:35 am 
Χωρίς σύνδεση
Διακριθέν μέλος
Διακριθέν μέλος
Άβαταρ μέλους

Θέλω να μου πείτε.. αν βγάζετε συμπέρασμα για μένα...

- Μαγνητικό βλέμμα
δεν ξέρω αν είναι μαγνητικό... έντονο όμως είναι σίγουρα...
;;;;;
έχω πάντα 37,2-37,3
ναι έχω (0-)
δυστυχώς έχω πρόβλημα σε αρκετούς σπονδύλους...
νομίζω πως δεν έχει σχέση... αλλά πολλές φορές αισθάνομαι να "ηλεκτρίζομαι" από διάφορα αντικείμενα
είμαι υποτασικός
κοιμάμαι λίγο (4-5 ώρες) και από μαθητής ως τώρα, πάντα διάβαζα το βράδυ
ναι, υπήρχαν διαβεβαιώσεις από γιατρούς και προβλήματα υγεία που δήλωναν πως δεν θα αποκτούσαν οι γονείς μου άλλο παιδί
οχι
- Αισθάνονται ότι οι πραγματικοί τους πρόγονοι ήρθαν από έναν άλλο κόσμο, από μία άλλη διάσταση, από ένα άλλο επίπεδο συνειδητότητας και νοσταλγούν την αληθινή τους πατρίδα, εκεί «πέρα από τ' άστρα»
όχι, πιστεύω όμως ότι οι γονείς μου, που έχω τώρα... δεν είναι από εδώ...
αυτό που διαβάζω, μου κάνει την μεγαλύτερη εντύπωση...όντως από παιδί έχω την τάση να νομίζω πως δεν θα προλάβω... ότι δεν έχω χρόνο για χάσιμο...
οχι ακριβώς... συνήθως ακούω μια εσωτερική φωνή... σαν την συνείδηση...
ακριβώς
είχα ένα σοβαρο περιστατικό στα 14... μέχρι εκεί
έχω ασυνήθιστες ικανότητες που σίγουρα παλιά έκαναν "εντύπωση" ...όσο για τις τέχνες... είμαι ζωγράφος...
απόλυτα... απόλυτα όμως... ειδικά τα παιδάκια...
μου έχουν πει το χέρι... έχω
μεγάλη... αισθάνομαι τόσο όμορφα... σχεδόν υπνωτισμένος
αρκετά συχνά....

Λοιπόν;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 19, 2008 1:45 am 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Λίγο καθυστερημένα βέβαια αλλά δεν γινότανε να μην απαντήσω. Πολύ καυτό το θέμα.

- Μαγνητικό βλέμμα
Συνήθως το αποφεύγουν το βλέμμα μου και επειδή το ξέρω βάζω το διαόλακι να ρωτήσει τάχα μου γιατί. Για να πάρω την απάντηση _ Δεν το αντέχουμε μας καίει..._

δεν το ξέρω

όταν πιάνω τα 38 είμαι σαν να έχω 40 βογγάω

Από αυτό τροφοδοτώ μέχρι και τους σκύλους

απίστευτοι οι πόνοι στη μέση μου

Στα 18 με κτύπησε 3 φορές κεραυνός. Ακόμη ζω :D
ρολόι δεν λειτουργεί στα χέρια μου τρελαίνεται

μέχρι 9 και με σπρωξιές

και είναι μόλις μία και 18 :D

Ζω χάρις στον αγώνα ενός παιδιάτρου να πείσει τη μάνα μου να με κρατήσει

Ναι

Αισθάνονται ότι οι πραγματικοί τους πρόγονοι ήρθαν από έναν άλλο κόσμο, από μία άλλη διάσταση, από ένα άλλο επίπεδο συνειδητότητας και νοσταλγούν την αληθινή τους πατρίδα, εκεί «πέρα από τ' άστρα»
ναι και περιμένω να συναντήσω τον Πατέρα μου

-Έχουν ένα συναίσθημα «επείγοντος», μία έλλειψη χρόνου για την εκπλήρωση σπουδαίων σκοπών και μίας ειδικής αποστολής
Πότε δεν μου φτάνει ο χρόνος

ναι και μιας εσωτερικής φωνής

Κάπως ετσι

Το θυμάμαι σαν τώρα, πήγα να πεθάνω από σοβαρή βρογχοπνευμονία

Ναι έχω μια μικρή ικανότητα θεραπείας, ζωγραφίζω, φτιάχνω κοσμήματα, γράφω παραμύθια

και τα δύο, τα μωρά ηρεμούν στην αγκαλιά μου και τα ζώα ξαπλώνουν δίπλα μου όταν κάθομαι

έχω και από αυτό

ναι και ειδικά με τις ημιπολύτιμες πέτρες

Να δω πότε θα προσγειωθώ και αρέσει που πετάω :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 23, 2008 10:01 am 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Το θεμα μας δεν ειναι αν εχουμε τα χαρακτηριστικα των ουρανιων τυπων η αλλιως Αστρογενος, αλλωστε αν δεν ειχαμε αυτα τα χρακτηριστικα δεν θα μας ενδιεφερε και τοσσο. Το θεμα ειναι να μαθουμε οκαθενας μας ξεχωριστα και αφυπνiζοντας την συνειδηση μας για πιο λογο και για πιο σκοπο η αποστολη αν θελετε ηρθα με σε αυτο τον κοσμο. Ειναι μια προσκληση - προκληση προς ολους τους συνοδοιπορους του φορουμ αυτου, λοιπον τι λετε?

Φιλικα Απολλων 2011

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 23, 2008 4:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Ωραια εφοσων συμφωνουμε ας προχωρισουμε στο αμεσως επομενο σταδιο αφου εχουμε αντιληφθει το πιοι ειμαστε τωρα πιοι πιστευουν οτι ειναι οι ηγγετες πιοι πιστευουν οτι ανηκουν στους εργατες του φωτος και πιοι στους κλητηρες και πιοι στις ομαδες κρουσης καιαυτο το αντιλαβανομαστε φιλοι μου ολοι μας οπως εχουμε το ενστικτο οτι ειμαστε διαφορετικοι ετσι εχουμε και το ενστικτο στο τι ειμαστε ικανοι να κανουμε ξεκιναω μετην σειρα μου εγω οτι πιστευω οτι ειμαι ενας εργατης του φωτος χωρις φοβο και χωρις παθος αλλα και χωρις ταμπου ζητω και την δικια σας ερμηνεια το τι ειστε εσεις φιλοι μου και συνοδοιποροι μου στο ταξιδι των αστρων αυτο.

Φιλικα απολλων2011

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 23, 2008 6:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

apolon2011 έγραψε:
Ωραια εφοσων συμφωνουμε ας προχωρισουμε στο αμεσως επομενο σταδιο αφου εχουμε αντιληφθει το πιοι ειμαστε τωρα πιοι πιστευουν οτι ειναι οι ηγγετες πιοι πιστευουν οτι ανηκουν στους εργατες του φωτος και πιοι στους κλητηρες και πιοι στις ομαδες κρουσης καιαυτο το αντιλαβανομαστε φιλοι μου ολοι μας οπως εχουμε το ενστικτο οτι ειμαστε διαφορετικοι ετσι εχουμε και το ενστικτο στο τι ειμαστε ικανοι να κανουμε ξεκιναω μετην σειρα μου εγω οτι πιστευω οτι ειμαι ενας εργατης του φωτος χωρις φοβο και χωρις παθος αλλα και χωρις ταμπου ζητω και την δικια σας ερμηνεια το τι ειστε εσεις φιλοι μου και συνοδοιποροι μου στο ταξιδι των αστρων αυτο.

Αγαπητέ apolon2011

Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας!

Στη σελίδα μας υπάρχουν ανάλογα θέματα για τους εργάτες του φωτός, αν θέλεις ρίξε μια ματιά.

Επίσης, στον ιστό "ΚΑΡΜΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ" υπάρχει ανάλογο θέμα, που μπορείς να λάβεις μέρος!

Είμαστε όλοι εδώ και τίποτα δεν μας σκιάζει.. Με όπλο την Αγάπη μας η ώρα πλησιάζει!
Είμαστε όλοι εδώ, Ουράνιοι απεσταλμένοι... Το δίκιο για να φέρουμε σε όλη την Οικουμένη!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 05, 2008 11:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Αγαπητοί μου φίλοι

Ο Ουράνιος τύπος, δεν είναι υποχρεωτικό να διαθέτει όλα τα χαρακτηριστικά, αλλά τα περισσότερα από αυτά.

Αν διαβάσετε την αρχική μου δημοσίευση υπάρχουν διάφορες κατηγορίες των Ουράνιων τύπων.

Συνήθως, οι ηγέτες - στρατηγοί διαθέτουν σχεδόν όλα τα χαρακτηριστικά, αλλά όλοι ανεξαιρέτως, είναι σημαντικοί γιατί έχουν διαλέξει μία δύσκολη πορεία και ζωή, μια και νιώθουν ξένοι σε τούτον εδώ τον τόπο....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 25, 2009 2:17 am 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Ένα ακόμα φανταστικό θέμα, σας ευχαριστώ!

karma έγραψε:
Ο Ουράνιος τύπος, δεν είναι υποχρεωτικό να διαθέτει όλα τα χαρακτηριστικά, αλλά τα περισσότερα από αυτά.

Αν διαβάσετε την αρχική μου δημοσίευση υπάρχουν διάφορες κατηγορίες των Ουράνιων τύπων.

Συνήθως, οι ηγέτες - στρατηγοί διαθέτουν σχεδόν όλα τα χαρακτηριστικά, αλλά όλοι ανεξαιρέτως, είναι σημαντικοί γιατί έχουν διαλέξει μία δύσκολη πορεία και ζωή, μια και νιώθουν ξένοι σε τούτον εδώ τον τόπο....

Συμφωνώ με αυτά που διάβασα. Αν διαθέτουμε τα περισσότερα από αυτά τα χαρακτηριστικά, κάτι σημαίνει! Απ' ότι έχω διαβάσει, τα ίδια χαρακτηριστικά διαθέτουν και οι γηραιές ψυχές = εξελιγμένες.

Είναι σίγουρο, πάντως, πως ο καθένας μας δεν βρίσκεται τυχαία εδώ, στον δύσκολο αυτό πλανήτη, τη γη...

Δεν φοβάμαι τίποτα, έτσι μπορώ να θυμηθώ τον εαυτό μου...
Είμαι... ελεύθερος!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Φεβ 23, 2009 7:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

- Μαγνητικό βλέμμα
Πάντα γι' αυτό μου μιλούσαν!!!
Είμαι....
Ακόμη και το καλοκαίρι φοράω κάλτσες!!!
Μπορώ να δώσω μόνο στην ίδια ομάδα αίματος και μπορώ να πάρω μόνο απο την ίδια....
Ναι και σε αυτό....
Με χτυπάει το ρεύμα με το παραμικρό... ακόμη και μικρή διαρροή να υπάρχει... αμέσως το καταλαβαίνω... και όταν ακουμπάω κάποιο μεταλλικό αντικειμενο.... αμέσως ηλεκτρίζομαι!!!
Πάντα υποτασική......
Ναι! ακόμη και στο σχολείο όταν πήγαινα διάβαζα βράδυ! Την ημέρα.... δεν λειτουργώ τόσο καλά!
Ναι, με την "πρώτη φορα" της μητέρας μου και κατα τύχη έγινε η σύλληψη!
Πάντα ένιωθα οτι είμαι υιοθετημένη.......
- Αισθάνοντάι ότι οι πραγματικοί τους πρόγονοι ήρθαν από έναν άλλο κόσμο, από μία άλλη διάσταση, από ένα άλλο επίπεδο συνειδητότητας και νοσταλγούν την αληθινή τους πατρίδα, εκεί «πέρα από τ' άστρα»
Ναι, πάντα πίστευα και πιστεύω οτι εκεί ανήκω!
Ναι,έχω την αίσθηση οτι δεν θα προλάβω...
Ναι, πάντα....
Ναι και σε αυτό....
Ναι, στα 12 έμαθα κάτι που απο τότε με έκλεισε στον εαυτό μου....
Ναι, έχω.... αρκετές......
Πάντα!
Ναι, και στις δύο!
Ναι, και για πέτρες και για τα κρύσταλλα!!
Πάντα!!! Πάντα βλέπω οτι "πετάω" πάνω απο τα σύννεφα.......

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:32 am 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Αγαπητoί μου φίλοι

Ένας Ουράνιος Τύπος, μία ψυχή δηλαδή, η οποία έχει αναπτυχθεί σε άλλα ηλιακά συστήματα ή πλανήτες διαθέτει μία διαφορετική Ενέργεια από αυτήν που διαθέτουν οι άλλες, οι υπό ανάπτυξη ψυχές.

Η ψυχή αυτή, έχει ενσαρκωθεί σε έναν πλανήτη χαμηλής δόνησης και σε ένα σώμα δυσανάλογο με την Ενέργειά της! Αυτό σημαίνει ότι προσπαθεί να εναρμονιστεί με το γήινο περίβλημά της και τη δόνηση της γης.

Όσο η ψυχή αυτή βρίσκεται σε ύφεση, δεν αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα. Όταν, όμως, βρίσκεται σε εγρήγορση, τότε το σώμα πολλές φορές αντιδρά! Αυτό μπορεί να φέρει έντονους χτύπους καρδιάς, πονοκεφάλους, αϋπνίες, μυϊκούς πόνους κ.λ.π.

Ένας Ουράνιος Τύπος που είναι συνειδητοποιημένος και σε πλήρη επίγνωση, γνωρίζει τα συμπτώματα αυτά και δεν ανησυχεί. Στη Νέα Εποχή, όπου η δόνηση του πλανήτη μας θα έχει ανέβει, τα πράγματα θα είναι πολύ καλύτερα γι' αυτόν!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: OI OYΡANIOI TYPOI
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 06, 2009 1:11 pm 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Aυτο το προβλημα αν θες!! το λες και ετσι, το εχω χρονια ζω μια χαρα δουλευω ακομα καλυτερα. Ερχονται στιγμες που το κοντερ χτυπα πανω απο 110 παλμους εκει λες οοοοοπ λιγο χαλαρα, και μετα προς τη δοξα τραβα, χε χε χε καλε εχω καρδια τουρμπο!!!!! Και ματι που γδυνει χεχε!

ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΙ ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΤΥΠΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 09, 2014 12:09 am 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

Αγαπητές φίλες διακρίνω και σε μένα πολλά από τα χαρακτηριστικά που λέτε!

Αν ξεκινήσουμε από το μαγνητικό βλέμμα, που από μικρό παιδί μου το έλεγαν οι άλλοι ότι έχω. Προσωπικά πίστευα ότι οι συνάνθρωποι μου έπαιρναν αγάπη μέσα από το βλέμμα μου αλλά πολλοί μου έλεγαν ότι τους "διαπερνώ" και δεν τους είναι ευχάριστο αυτό. Από καρδιακούς παλμούς χτυπάμε 100 φεύγα για πλάκα. Αποδίδω καλύτερα τα βράδια γι' αυτό και ξενυχτάω πολλές φορές. Έχω υπεραισθησία στον ηλεκτρισμό (τόσο τον "νοιώθω" - αν περνούν δηλαδή αόρατες γραμμές από κάπου - όσο και συμβαίνει να "ηλεκτρίζονται" άνθρωποι που με ακουμπάνε τυχαία). Όσο για το "μη αναμενόμενο από τους γονείς τους παιδί" ήμουν κλασικά το παράξενο και ακατάληπτο παιδί για τους γονείς μου. Και τον βόμβο που λέτε ακούω και συχνά βρίσκομαι να έχω εξωσωματικές εμπειρίες. Παλαιότερα πίστευα ότι όλα αυτά είναι "ιδιομορφίες" δικές μου αλλά τώρα εξηγούνται πάρα πολλά που ήταν ανεξήγητα στα παιδικά μου και εφηβικά μου χρόνια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 14 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: