Εν Δελφοίς Έψιλον! ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΕΛ!

ΟΥΡΑΝΙΟΙ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΙ ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 18 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 03, 2008 11:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ;

Πολλές φορές όταν πηγαίνω σε διάφορα μέρη που επισκέπτομαι για πρώτη φορά, μου έρχονται στο μυαλό διάφορες εικόνες και νιώθω λες και έχω ξαναπάει σε αυτά τα μέρη!

Σα να τα έχω επισκεφθεί πολλές, πολλές φορές στο παρελθόν!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 03, 2008 11:54 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Star knight έγραψε:
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ;

Πολλές φορές όταν πηγαίνω σε διάφορα μέρη που επισκέπτομαι για πρώτη φορά, μου έρχονται στο μυαλό διάφορες εικόνες και νιώθω λες και έχω ξαναπάει σε αυτά τα μέρη!

Σα να τα έχω επισκεφθεί πολλές, πολλές φορές στο παρελθόν!

Αγαπητέ Star knight

Επάνω σε αυτό υπάρχουν δύο εκδοχές... ή έχεις ξαναζήσει σε αυτά τα μέρη σε προηγούμενες ενσαρκώσεις σου ή βιώνεις το φαινόμενο deja vu...

Αν θέλεις, ρίξε μια ματιά στο θέμα "ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΖΩΕΣ ΣΑΣ", στον ιστό "ΚΑΡΜΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ", θα βρεις ενδιαφέρουσες απόψεις και εκεί!

Υ.Γ. Και βέβαια συμβαίνει και σε εμάς!!!! :D :D :D

Είμαστε όλοι εδώ και τίποτα δεν μας σκιάζει.. Με όπλο την Αγάπη μας η ώρα πλησιάζει!
Είμαστε όλοι εδώ, Ουράνιοι απεσταλμένοι... Το δίκιο για να φέρουμε σε όλη την Οικουμένη!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 04, 2008 12:01 am 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Σ' ευχαριστώ φίλη karma!

Μπορείς να μας πεις κάποια πράγματα για αυτό το "deja vu...";;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 04, 2008 12:10 am 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Star knight έγραψε:
Σ' ευχαριστώ φίλη karma!

Μπορείς να μας πεις κάποια πράγματα για αυτό το "deja vu...";;;;

Για το deja vu...

Ίσως τα πράγματα να είναι διαφορετικά από αυτά που πιστεύουμε....

Λέγεται πως ο χρόνος είναι μία ευθεία γραμμή... δεν υπάρχει παρελθόν, παρόν και μέλλον... Οι έννοιες αυτές τις επινόησε ο άνθρωπος για να προσδιορίσει την ύπαρξή του στη γη....

Έχεις ακούσει για τις προδρομές ζωής; Είναι κάτι ανάλογο με τις αναδρομές. Οι αναδρομές σχετίζονται με ενσαρκώσεις μας στο παρελθόν και οι προδρομές στο μέλλον! Αυτή, όμως, είναι μία άλλη ιστορία....

Για όποια απορία έχεις... το ξανασυζητάμε!!! :D :D :D

Είμαστε όλοι εδώ και τίποτα δεν μας σκιάζει.. Με όπλο την Αγάπη μας η ώρα πλησιάζει!
Είμαστε όλοι εδώ, Ουράνιοι απεσταλμένοι... Το δίκιο για να φέρουμε σε όλη την Οικουμένη!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 04, 2008 12:14 am 
Χωρίς σύνδεση
Διακριθέν μέλος
Διακριθέν μέλος
Άβαταρ μέλους

ΚΑΡΜΑ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΕΙΜΕΝΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ~ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ :lol: !!!!

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.... ΙΣΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ "ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ" ΜΕΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 04, 2008 12:18 am 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

ΠΕΤΡΟΣ έγραψε:
ΚΑΡΜΑ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΕΙΜΕΝΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ~ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ :lol: !!!!

Αγαπητέ ΠΕΤΡΟΣ

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Να είσαι πάντα καλά!

Όσο... για τις διαφωνίες... ευτυχώς που διαφωνούμε και σε κάποια σημεία!

Αλλιώς δεν θα υπήρχε εξέλιξη!!!!

Άλλωστε, αν συμφωνούσαμε όλοι, τότε οι διάλογοι και οι συζητήσεις θα ήταν πράγματα...περιττά! :D :D :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 09, 2008 7:45 pm 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

Εγώ αυτό το παθαίνω συχνά...

Αυτό όμως που δεν περιγράφεται και δεν ξέρω αν συμβαδίζει με αυτό στο οποίο αναφέρεστε είναι το ενδεχόμενο του να κάνεις μια συζήτηση και να είσαι βέβαιος για τις απαντήσεις που θα πάρεις καθώς έχεις ξαναζήσει την συγκεκριμένη στιγμή...

Είναι φυσιολογικό να συμβαίνει σε τακτά χρονικά διαστήματα;;;

Τα μονοπάτια τα ανεβαίνουμε πάντα ξέροντας τη διαδρομή και τα κατεβαίνουμε βαδίζοντας στο άγνωστο...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 01, 2008 7:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Καλησπέρα!
Διάβασα αυτό που συμβαίνει με τον ηλεκτρισμό και θέλω να πω πως έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα!
Όταν είμαι σε έντονη συναισθηματική κατάσταση συμβαίνουν τέτοιου είδους συμβάντα... δηλαδή, ότι ακουμπάω κάνει εκκένωση (τζιζ) καθώς και αν πάω να ανάψω ή να σβήσω κάποια λάμπα με το που ακουμπάω τον διακόπτη καίγεται η λάμπα. :D Επίσης όσες φορές έχει τύχει να νευριάσω μέσα στο αυτοκίνητο του άντρα μου χαλάνε όλα τα ηλεκτρικά, δεν κλειδώνει δεν ανάβει η οθόνη καθώς επίσης μια φορά κάηκε και ο εγκέφαλος του αυτοκινήτου το οποίο φυσικά μπορεί να μην οφείλεται σε μένα αλλά οι άνθρωποι στην αντιπροσωπία διαβεβαίωναν πως δεν έχει ξανασυμβεί καθώς τα συγκεκριμένα αυτοκίνητα έχουν ιδιαίτερα αξιόπιστο εγκέφαλο. Ο άντρας μου βέβαια δεν τα είχε διασταυρώσει τότε αυτά και δεν με υποψιάστηκε. :D

Λοιπόν τώρα να παραθέσω και την εξήγηση μου στο φαινόμενο. :)
Είναι γεγονός πως στο ανθρώπινο σώμα παράγεται ηλεκτρισμός ο οποίος μεν προέρχεται αλλά και ελέγχει τους μύες τους νευρώνες και την λειτουργία των οργάνων όπως την καρδιά.
Δηλαδή οι τάσεις των μυών είναι ουσιαστικά έλξη και άπωση ηλεκτρικών φορτίων και τα ηλεκτρικά σήματα στον εγκέφαλο διαδίδονται μέσω της ροής ηλεκτρονίων δηλαδή με ηλεκτρικό ρεύμα (βιοχημικής προέλευσης όμως). Έτσι λοιπόν όλα αυτά τα ρεύματα λογικό είναι να παράγουν ηλεκτρικό και μαγνητικό πεδίο.

Αυτά τα πεδία έχουν υπό φυσιολογικές συνθήκες πολύ μικρή ένταση.
Για να παρουσιάζονται αυτά τα φαινόμενα το πεδίο που δημιουργεί ο οργανισμός μας είναι πολλαπλάσιο από το φυσιολογικό κάτι το οποίο το αποδίδω σε συνδυασμό περιστάσεων όπως έντονη εγκεφαλική δραστηριότητα ίσως σε περισσότερες περιοχές του εγκεφάλου μαζί σε συνδυασμό με κάποια σωματική κόπωση.
Έτσι πιστεύω δημιουργείται έντονο ηλεκτρομαγνητικό πεδίο και επηρεάζει και τις συσκευές γύρω μας...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 01, 2008 11:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Στη δική μου περίπτωση, το ρεύμα με χτυπάει συνέχεια...

Το φαινόμενο αυτό το βιώνω από παιδί...

Ειδικά, όταν κλείνω την πόρτα του αυτοκινήτου! Το γνωρίζω, πλέον και την κλείνω με το σώμα μου...

Επίσης, πολλές φορές δημιουργείται ηλεκτρισμός όταν έρχομαι σε επαφή και με άλλα άτομα, όταν τα ακουμπώ...

Ένα άλλο συχνό φαινόμενο είναι... ότι μου καίγονται οι λάμπες όταν πάω να τις ανοίξω!

Έχω παρατηρήσει ότι μου βραχυκυκλώνουν και οι ηλεκτρικές μου συσκευές, ειδικά το πλυντήριο πιάτων και το ψυγείο που αρχίζει και σφυρίζει από μόνο του, μία λειτουργία που συμβαίνει μόνο όταν το ξεχάσεις ανοιχτό...

Πιστεύω, πως αυτό έχει να κάνει με την ενέργεια κάθε ανθρώπου, με το δικό του δυναμικό, στα εξωτερικά ερεθίσματα!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 04, 2008 9:07 am 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Καλημέρα και καλό μήνα.

Όσο αφορά για τις εικόνες πιστεύω πως είναι και από το παρελθόν (προηγούμενες ζωες) αλλά και από το μέλλον. Τουλάχιστον σε μένα αυτό σημαίνει, μάλιστα πολλές φορές μπερδεύουμε, δεν ξέρω τι έχω ζήσει και τι όχι. Άλλες φορές έχω την αίσθηση πως ένα κομμάτι μου ζει κάπου αλλού ταυτόχρονα. Δυστυχώς με επηρεάζει και στην εργασία μου, έρχονται ασθενείς για πρώτη φορά και εγώ τους γνωρίζω, γνωρίζω ακόμα και το ιστορικό με αποτέλεσμα να τρομάζουν. :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 04, 2008 9:14 am 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Όσο για τους σεισμούς, ο άντρας μου έχει τρομάξει, γιατί αντιλαμβάνομαι και τους σεισμούς έξω από την Ελλάδα, μάλιστα τα τελευταία 2 χρόνια έχει γίνει ποιο έντονο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 18, 2008 5:04 pm 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Εγώ φοβάμαι να βγω από τα σύνορα της Ελλάδας νομίζω πως δεν θα καταφέρω να γυρίσω πίσω. Έχω την αίσθηση πως η Ελλάδα καλύπτεται από ένα προστατευτικό πέπλο και πως είμαι ασφαλής εδώ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 20, 2008 12:38 am 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Όταν επισκέπτομαι το εξωτερικό, ενώ περνάω καλά, πάντα χαίρομαι που γυρίζω πίσω...

Κάτι έχουν τα πάτρια εδάφη μας... δεν εξηγείται αλλιώς...

Μάλλον έχει να κάνει με τις δονήσεις του τόπου...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 03, 2009 10:17 pm 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα φίλοι μου. Σήμερα μου συνέβη κάτι παράξενο το οποίο δεν μπορώ να το εξηγήσω και θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Το πρωί στην εργασία μου ήρθε ένας Αμερικανός για κάποιες εργασίες στους υπολογιστές μας, ως εδώ όλα καλά. Ζήτησε κάποιες πληροφορίες και εγώ των εξυπηρέτησα και τον σύστησα στον γιατρό τις βάρδιας καθώς ο διευθυντής μας είχε αργήσει. Oλα αυτά στα αγγλικά με τέλεια προφορά. Το πρόβλημα είναι πως δεν ξέρω αγγλικά :shock:, εκτός από τα βασικά, γιατί απεχθάνομαι τους Άγγλους. Πως έγινε αυτό ; Εννοείται πως όλοι έμειναν άναυδοι γιατί ξέρουν πως δεν κατέχω αυτή τη γλωσσά. Μετά δεν μπόρεσα να μιλήσω στα αγγλικά όσο και αν προσπάθησα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 12:16 am 
Χωρίς σύνδεση
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Άβαταρ μέλους

onar έγραψε:
Καλησπέρα φίλοι μου. Σήμερα μου συνέβη κάτι παράξενο το οποίο δεν μπορώ να το εξηγήσω και θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Το πρωί στην εργασία μου ήρθε ένας Αμερικανός για κάποιες εργασίες στους υπολογιστές μας, ως εδώ όλα καλά. Ζήτησε κάποιες πληροφορίες και εγώ των εξυπηρέτησα και τον σύστησα στον γιατρό τις βάρδιας καθώς ο διευθυντής μας είχε αργήσει. Oλα αυτά στα αγγλικά με τέλεια προφορά. Το πρόβλημα είναι πως δεν ξέρω αγγλικά :shock:, εκτός από τα βασικά, γιατί απεχθάνομαι τους Άγγλους. Πως έγινε αυτό ; Εννοείται πως όλοι έμειναν άναυδοι γιατί ξέρουν πως δεν κατέχω αυτή τη γλωσσά. Μετά δεν μπόρεσα να μιλήσω στα αγγλικά όσο και αν προσπάθησα.

Φίλη μου onar, το συμβάν που μας διηγήθηκες δείχνει καθαρά μία ανάμνησή σου από προηγούμενη ζωή!

Έχω δει παλαιότερα σε ντοκιμαντέρ στην τηλεόραση, άτομα που μόλις τα υπνώτιζαν, έπαιζαν μουσικά όργανα ή μιλούσαν ξένες γλώσσες, τις οποίες δεν γνώριζαν.

Για παράδειγμα θα σου πω ότι ενώ δεν μιλάω καλά τα αγγλικά, πολλές φορές στον ύπνο μου βλέπω ότι μιλάω άπταιστα αγγλικά!

Αν αυτό δεν είναι ανάμνηση, τι άλλο θα μπορούσε να είναι;;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 3:31 am 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Γεια σας αγαπητοί μου φίλοι

Μόλις πριν από λίγο απάντησα στο θέμα "ΥΠΝΩΣΗ", που είναι σχετικό με αυτά που γράφεις φίλη μου onar!

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Σαν καρμική ερευνήτρια, πιστεύω ότι πρόκειται για ανάμνηση προηγούμενης ζωής.

Η ψυχή διαθέτει μνήμη!!! Βασικός παράγοντας για την εξήγηση όχι μόνο του φαινομένου αυτού, αλλά και για άλλα πράγματα, όπως π.χ. τις προτιμήσεις μας, τα χαρίσματά μας, τα ταλέντα μας κ.λ.π.

Τώρα... το γιατί απεχθάνεσαι τους Άγγλους, μάλλον η εμπειρία σου από το παρελθόν δεν θα ήταν ιδιαίτερα καλή!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 6:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος
Άβαταρ μέλους

Αγαπητή μου ΑΘΗΝΑΙΣ και εγώ έχω ακούσει ότι στην ύπνωση πολλοί μιλούν διάφορες γλώσσες τις οποίες δεν γνωρίζουν. Εγώ δεν βρισκόμουν σε κατάσταση ύπνωσης. Μόλις είχα φτάσει στην εργασία μου, είχα φτιάξει το καφεδάκι μου και ατιμαζόμουν να ξεκινήσω την δουλίτσα μου. Γι’ αυτό μου φάνηκε περίεργη η όλη κατάσταση.

Φίλε Epsylon θα συμφωνήσω μαζί σου. Πάντα πίστευα πως η Ελλάδα ήταν και είναι η μοναδική πατρίδα μου.

Καλή μου karma υπάρχει περίπτωση να εξελίσσομαι; Και το ρωτώ γιατί από χθες έχω αρχίσει και ακούω τις σκέψεις των γύρω μου. Για την ακρίβεια τις επιθυμίες τους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 08, 2009 6:54 pm 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

onar έγραψε:
Καλή μου karma υπάρχει περίπτωση να εξελίσσομαι; Και το ρωτώ γιατί από χθες έχω αρχίσει και ακούω τις σκέψεις των γύρω μου. Για την ακρίβεια τις επιθυμίες τους.

Αγαπητή μου φίλη onar

Και βέβαια υπάρχει τέτοια περίπτωση!!!

Ο κυριότερος λόγος είναι, πως αλλάζει η δόνησή μας! Η αλλαγή της δόνησης προϋποθέτει την αραίωση του υλικού σώματος, ώστε να μπορέσουμε να εν-θυμηθούμε καλύτερα και να αποκτήσουμε ξανά τις αρχικές μας ιδιότητες (διαίσθηση, ενόραση κ.λ.π.). Η αραίωση του υλικού σώματος, επιφέρει και άλλα συμπτώματα, για παράδειγμα λιγότερη ανάγκη για φαγητό, σωματικές ενοχλήσεις (κόπωση, πονοκεφάλους, πρόωρη κλιμακτήριο κ.α.).

Αυτό συμβαίνει, κυρίως, στις γηραιές ψυχές, στους Εργάτες του Φωτός και στα άτομα τα οποία έχουν έρθει στη γη για μία σημαντική αποστολή.

Πιστεύω ότι έχουμε μπει στην τελική ευθεία... γιατί ο καιρός γαρ εγγύς!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 18 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: